Звіт солістів та ансамблів малих форм

Як і завжди, звітний концерт солістів та ансамблів малих форм міської дитячої музичної школи ім.Ф.Ганіцького, що проходив 20 березня в концертному залі, зібрав повний зал музикантів і шану вальників музики .                                                                                                                                                                                                                                                                           Юні дарування виконали фортепіанні композиції визнаних класиків світової музики - Чайковського, Рахманінова, Гайдна, Бетховена, Шопена, Гріга, Мендельсона, Бізе, Шостаковича, Скорика та ін. Були також зіграні твори сучасних композиторів, прозвучали вокальні партії. Учнів по класу фортепіано підтримали учні по класу скрипки і кларнета, які зіграли як соло, так і в дуеті.

На звітному концерті колектив музичної школи ще раз підтвердив свою майстерність, професійність і грамотність педагогів, і обдарованість їх талановитих учнів. Ми сподіваємося, що і в наступному навчальному році наша музична школа буде удостоєна нових нагород і перемог, відкриє нових молодих музикантів, які будуть радувати нас своїм неповторним і чарівним виконанням.

… Дві години, протягом яких йшов концерт, пролетіли зовсім непомітно. Чарівні звуки музики витали в залі навіть після останнього зіграного акорду, а відгомони цього свята ще довго будуть панувати в душах і серцях кам'янчан.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 480 | Додав: VERESAY | Рейтинг: 0.0/0