Переборючи баточислені труднощі та перепони в 1903 році в Кам'янці-Подільському Фадей Ганіцький відкриває музичну школу. Народився він в сімї польських поміщіків на Поділлі.З п'яти років грає на фортепіано, з восьми на скрипці. В 1872 році закінчує Віденську консерваторію, 1876 році Берлінську академію музики. З 1877 по 1903 активно концертує як скрипаль віртуоз та займається педагогічною діяльністю.В 1903 році приїздить до Кам'янця-Подільського  , зачарований красою міста та різноманіттям місцевого фолькльору вирішує відкрити музичну школу.
  Діяльність школи мала відверто демократичний характер. Найбідніші учні з добрими музичними здібностями навчаються безкоштовно. Першими викладачами були випускник Варшавської консерваторії А. лозинський, та випускниця Московської консерваторії С. Булгакова.

Вже в 1903 в школі навчається 60 учнів, що дало змогу створити оркестр та ансамблі. За час свого існування школа підготувала велику кількість професійних виконавців, викладачів, музичних діячів та випустила понад 4000 випускників. В даний час школа переживає час бурхливого розвитку та змін. Кілька років як школу очолює молодий та креативний директор Синиця В.А. За ці роки в школі відкрито нові класи та на роботу прийшли молоді та високо професійні викладачі та виконавці. В школі створено багато колективів. Деякі вже мають звання зразкового та народного. Проте школа не забуває та примножує традиції створенні попередніми викладачами.