Гості із Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби

24 жовтня наша школа приймала гостей із Хмельницького училища ім В. Заремби. А саме завідуючого відділу народних інструментів Босенка М. І. та його вихованців, студентів старших курсів. На концерті були представлені такі інструменти як акордеон, гітара, домра та бандура. Рівень виконавської майстерності студентів настільки вразив глядачів, що після кожного концертного номеру аплодисменти переростали в овації. Навіть по закінченню концерту глядачі не поспішали покидати концертний зал школи.

Перед концертом Босенко М. І провів заняття із учнями по класу бандури Бачинського Д.П.. Поради фахівця такого рівня є безцінними. Школа та клас бандури мають намір продовжити тісну співпрацю із відділом народних інструментів Хмельницького музичного училища ім В. Заремби.

Переглядів: 675 | Додав: VERESAY | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: