14 травня в кафедральному соборі святих Петра та Павла відбувся звіт міської музичної школи. Унікальна акустика та атмосфера собору зробили цей концерт надзвичайним та унікальним. Експеремент адміністрації школи із вибором приміщення для звіту виявився вдалим.

На концерті виступили найкращі дитячі та викладацькі колективи школи. Вже як знані в місті, так і створені цього навчального року. Такою кількістю колективів та солістів, як в музичній школі, мало який заклад може похвалитись. Годинний концерт у вщент заповненому костелі переніс глядачів в надзвичайну та казкову атмосферу музики. Звіт школи став надзвичайною подією в ... Читати далі »

Переглядів: 792 | Додав: VERESAY | Дата: 18.05.2014 | Коментарі (1)

Учні музичної школи продовжують низку концертів в навчальних закладах нашого міста. Цього разу зустріч відбулась в школі № 5. Більшість артистів є учнями саме цього навчального закладу, тому атмосфера під час концерту була майже родинна. На сцені звучало все розмаїття інструментів представлених в  нашій школі.

Майже годинний концерт дав можливість долучитися слухачам до прекрасного, до музики. Після кожного номеру зал зривався оплесками та вигуками "браво".

Переглядів: 543 | Додав: VERESAY | Дата: 18.05.2014 | Коментарі (0)